Informacje o restauracji Piwniczka – Gdynia

W Restauracji Piwniczka serwujemy Państwu przepyszne dania kuchni polskiej, w tym regionalne specjały. Nasz doświadczony Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, aby dania były zdrowe, smaczne, a także spełniały oczekiwania wszystkich Gości. Wszystkie dania przygotowujemy ze świeżych i starannie dobranych produktów, tak aby posiłek w naszej restauracji był niezapomnianym doświadczeniem kulinarnym.

restauracja piwniczka gdynia obiady
Wina w kieliszkach na stole

Tradycyjne domowe jedzenie

Naszą specjalnością się regionalne dania kuchni polskiej, takie jak pierogi, dania mięsne i przepyszne zupy, które od wielu pokoleń kojarzą się z tradycyjnym domowym jedzeniem. Doświadczona obsługa lokalu cały czas pozostaje do dyspozycji każdego Gościa, gotowa doradzić w wyborze dań, win i napojów. Jeżeli mają Państwo specjalne restrykcje żywieniowe, alergie lub inne zalecenia medyczne, prosimy poinformować o tym fakcie kelnera.

Co wyróżnia naszą restaurację?

Każdy posiłek smakuje lepiej, gdy spożywa się go w odpowiedniej atmosferze. W Restauracji Piwniczka panuje kameralna i przyjazna atmosfera. Jest to idealne miejsce na biznesowy lunch, rodzinne spotkanie oraz romantyczną randkę we dwoje. Ponadto Szef kuchni przygotował autorskie menu deserowe, które w całości opiera się na sezonowych składnikach i zmienia w zależności od pory roku. Wszystkie desery i ciasta powstają w 100% z naturalnych, sprawdzonych i świeżych składników. A do każdego ciasta naszym Gościom proponujemy przepyszną kawę.

Jeśli szukają Państwo w Gdyni miejsca, gdzie można zjeść świeże i smaczne posiłki, zapraszamy do Restauracji Piwniczka!

Wybierając naszą restauracje otrzymujesz:

Zamówienia telefoniczne
Oprócz zamówienia przez naszą stronę internetową możesz złożyć zamówienie telefonicznie. Możliwość płatności kartą u kierowcy.

Złóż zamówienie:
574 – 523 – 411​

Bezpieczne płatności
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, oferując im możliwość bezpiecznych płatności online.

Dodatkowo nasi kierowcy podczas dostawy są wyposażeni w terminale płatnicze.

Dostawa bezkontaktowa
Przy zamówieniach i płatnościach online możliwość dostawy bezkontaktowej.

Poinformuj nas przy składaniu zamówienia i odbierz je spod swoich drzwi.

Obiady abonamentowe dla firm

Zapewnij sobie lub swoim pracownikom codzienną dostawę obiadów, które dostarczymy na adres firmy, w której pracujesz. Obiady abonamentowe dla firm to świetne rozwiązanie, które odciąża Cię od codziennej konieczności pamiętania o zamówieniu posiłku. U nas ustalasz raz, podając na jaki okres chcesz otrzymywać obiady i o resztę już nie musisz się martwić.

Podczas, gdy my zajmujemy się Twoim obiadem, Ty możesz skupić się na swojej pracy.

Zestaw obiadowy

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TELEFONICZNIE

574-523-411

Sprawdź co u nas nowego