MENU

Menu restauracji Piwniczka

Z przyjemnością prezentujemy menu Restauracji Piwniczka. Znajdą w nim Państwo tradycyjne potrawy kuchni polskiej, wyśmienite ryby, lekkie sałatki oraz autorskie dania Szefa Kuchni, wykonane z wykorzystaniem najnowszych technik kulinarnych. Przy przygotowywaniu potraw stawiamy przede wszystkim na regionalne produkty, pochodzące od lokalnych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasze posiłki są zawsze świeże i smaczne.

restauracja piwniczka menu
Kotlet de volaille z masłem i pietruszką

Nasze specjały

Oferujemy Państwu przepyszne dania obiadowe, które można skosztować na miejscu, bądź zamówić na dowóz. W szczególności polecamy zestawy dnia, które składają się z zupy i głównego dania w cenie 25 zł. Taki zestaw przypadnie do gustu tym z Państwa, którzy cenią sobie smaczne, pożywne posiłki przyrządzone na bazie tradycyjnej receptury. Do wybranych dań z naszej oferty można samodzielnie wybrać dodatki.

Różnorodne dania kuchni polskiej

W naszym menu znajdą Państwo tradycyjne dania kuchni regionalnej, w tym m.in. mięsne, rybne, potrawy z makaronem, a także pierogi. Bogate, różnorodne menu gwarantuje, że każdy znajdzie w nim danie, które odpowiada jego gustom smakowym. Do naszych posiłków oferujemy szeroki wybór napojów. Do wyboru m.in.: woda, napoje gazowane oraz domowe kompoty i lemoniady.

ZUPY

PRZYSTAWKI

    No posts found!

SAŁATKI

    No posts found!

MAKARONY

PIEROGI

DANIA GŁÓWNE

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera już dziś! Bądź na bieżąco naszymi planami, otrzymuj informację o najbliższych wydarzeniach, ofertach oraz aktualnych promocjach.