Dania obiadowe

Jedną ze specjalności naszej restauracji są dania obiadowe. W ofercie znajdują się pyszne i pożywne potrawy mięsne i rybne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obiady spełniały oczekiwania wszystkich Gości. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo odwiedzić naszą restaurację osobiście, czy złożyć zamówienie online, w przypadku wybranych dań istnieje możliwość samodzielnego wyboru dodatków.

Co wyróżnia nasze obiady?

Obiady, które codziennie wychodzą z naszej kuchni, są na bieżąco przygotowywane są ze świeżych i zdrowych składników, w które zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. Szef kuchni korzysta z tradycyjnych receptur, dzięki temu smakują one jak te przyrządzane w domu. Jednocześnie wykorzystuje on najnowsze techniki kulinarne, co przekłada się na unikatowy wygląd i estetykę dań. Zdajemy sobie sprawę, że na wybór restauracji ma wpływ nie tylko smak potraw, ale także ich cena. W naszej restauracji zawsze znajdą Państwo szeroki wybór dań obiadowych w niskich cenach. Taki tani obiad to świetna alternatywa dla gotowania w domu. Nie trzeba tracić czasu na zakupy ani zmywać, a obiad zostanie szybko podany do stolika lub na wynos.

Jeżeli szukają Państwo miejsca w Gdyni, gdzie można zjeść pyszny i tani obiad serdecznie zapraszamy do Restauracji Piwniczka!